• چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ::
پایگاه اطلاع رسانی پرنیان

فیلم «آواتار» دوباره به صدر جدول فروش بازگشت/ آیا «انتقام‌جویان:‌پایان بازی» به گود رقابت برمی‌گردد؟

فیلم سینمایی آواتار با اکران مجدد خود بعد از ۱۰ سال توانست رکورد فروش خود را از فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی پس بگیرد.

فیلم «آواتار» دوباره به صدر جدول فروش بازگشت/ آیا «انتقام‌جویان:‌پایان بازی» به گود رقابت برمی‌گردد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پرنیانبه نقل از هالیوود ریپورتر، با وجود گذشت یک دهه از اکران فیلم «آواتار» و کسب رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ، هنوز این فیلم از اقبال جدی برخوردار است.

کسب رکورد فروش فیلم یکی از عناوینی است که به راحتی هر فیلمی به دست نمی‌آورد و بعد از آواتار این عنوان متعلق به فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» بود اما اکران دوباره فیلم آواتار به کارگردانی جیمز کامرون در چین و سینماهای دنیا، منجر به فروش بالای این فیلم شده به طوری که در مجموع فروش این فیلم رکورد خود را از انتقام‌جویان پس گرفته است.

این فیلم در اکران دوباره خود تا شنبه شب نزدیک به 9 میلیون دلار به فروش قبلی خود افزوده است و برای همین اختلاف قیمت فروش 7 میلیون و 820 هزار دلاری میان «آواتار» و «انتقام‌جویان: آخر بازی» از بین رفت. «انتقام‌جویان: آخر بازی» در سال 2019 رکورد فیلم «آواتار» را با فروش 2 میلیارد و 797 میلیون و 502 هزار شکست. اما فروش «آواتار» تا اینجا توانسته است به 2 میلیارد و 798 میلیون و 580 هزار دلار برسد.

جیمز کامرون کارگردان آواتار در مصاحبه خود با یک رسانه چینی در نقد برخورد تند و خشن بشریت با طبیعت گفته است که درختان را بی‌رویه قطع کرده‌ایم و رابطه ما با طبیعت با خطر افتاده است و فیلم من درباره همین مسائل و فیلمی ابدی است. برخی می‌گویند که فیلم بسیار ساده است اما نه آن‌قدر که می‌گویند زیرا فیلم جهان شمول است و همه در هرجا با آن ارتباط برقرار می‌کنند.

برخی از سایت‌های تحلیلی پیش‌بینی کرده‌اند که فروش نهایی «آواتار» از اکران مجدد به 58 میلیون دلار خواهد رسید.

باید دید که سازندگان فیلم «انتقام‌جویان:پایان بازی» برای رقابت با آواتار و به دست آوردن رکورد خود بار دیگر فیلم را اکران می‌کنند؟

انتهای پیام/

ارسال نظرات
جدیدcaptcha