• چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ / ::
پایگاه اطلاع رسانی پرنیان

ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران در ایام نوروز اعلام شد

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران را در ایام نوروز اعلام کرد.

ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران در ایام نوروز اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پرنیانرضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درباره ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در توضیح جزئیات فعالیت تالار‌ها گفت: با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید نوروز، ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی در ایام نوروز اعلام شد و تالار‌های کتابخانه در روز ۳۰ اسفند و اول فروردین ۱۴۰۰ تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: فعالیت تالار‌ها و خدمت رسانی به اعضای کتابخانه ملی از روز دوشنبه، ۲ فروردین از سر گرفته خواهد شد و همه تالار‌های تخصصی، عمومی، نشریات و رقمی از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ خدمات را به اعضای کتابخانه ملی ایران ارائه خواهند داد.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افزود: تالار کتابخانه عمومی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اسفند نیز تعطیل خواهند بود. اما سایر تالار‌های تخصصی، نشریات و رقمی طبق روال از ساعت ۸ تا ۱۸ در این ۲ روز باز خواهند بود و به اعضای کتابخانه ملی خدمت رسانی می‌کنند.

شهرابی درباره خدمت رسانی به اعضای کتابخانه در شیفت شب گفت: خدمات شیفت شب در تالار کتابخانه عمومی از روز پنج شنبه ۲۸ اسفند تا یکشنبه اول فروردین تعطیل است و از روز دوشنبه، ۲ فروردین، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد برقرار خواهد شد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
جدیدcaptcha